Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdelené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, príjmení, adresa, telefon, poptávka) budou spolecností Tourismusverband Attersee-Attergau využívány výlucne ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v prípade, že vaši poptávku bude vyrizovat tretí osoba (napr. poskytovatel služeb v turistice). Viz rovnež Prohlášení o ochrane dat.

Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Tým Tourismusverband Attersee-Attergau

Náš tým turistického spolku Attersee Vám rád zodpoví všechny Vaše dotazy týkající se dovolené u jezera Attersee a budeme Vám rádi k dispozici.

Kontaktujte nás telefonicky +43 7666 77190 a přes e-mail nebo nás navštivte v jednom ze šesti informačních centrech u jezera Attersee a my Vám rádi obratem zodpovíme Vaše dotazy. Vaše dotazy nám můžete zaslat klidně v češtině, a my Vám odpovíme v němčině nebo v angličtině.

Těšíme se, že Vás budeme moci brzy přivítat. Srděčně, Váš tým od jezera Attersee!

Angelina Eggl

Vedení podniku Tourismusverband Attersee-Attergau

Christiane Poschacher

Deputy. Vedení podniku Tourismusverband Attersee-Attergau
VEDENÍ PODNIKU
Angelina Eggl +43 7666 7719-0 eggl@attersee.at
Christiane Poschacher 07666 7719 22 poschacher@attersee.at
ÚČETNICTVÍ
Evelyn Schiemer +43 7666 7719-21 schiemer@attersee.at
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Barbara Baumann +43 7666 7719-80 baumann@attersee.at
Gabriela Haak +43 7666 7719-80 haak@attersee.at
Simone Puchner, BA +43 7666 7719-80 puchner@attersee.at
Gabriela Hilz +43 7666 7719-0 hilz@attersee.at
Martina Riedl +43 7666 7719 50 riedl@attersee.at
Asisa Maria Wiespointner +43 7666 7719 60 wiespointner@attersee.at
Marlene Kroiss +43 7666 7719 60 kroiss@attersee.at
Johanna Kiebler +43 7666 7719 70 kiebler@attersee.at
ONLINE MARKETING & MÉDIA
Simone Puchner, BA +43 7666 7719-80 puchner@attersee.at
Asisa Maria Wiespointner +43 7666 7719 60 wiespointner@attersee.at
Barbara Baumann +43 7666 7719-80 baumann@attersee.at
Martina Riedl +43 7666 7719 50 riedl@attersee.at
Marlene Kroiss +43 7666 7719 60 kroiss@attersee.at
Gabriela Hilz +43 7666 7719-0 hilz@attersee.at
Johanna Kiebler +43 7666 7719 70 kiebler@attersee.at
ECOACH
Simone Puchner, BA +43 7666 7719-80 puchner@attersee.at
PRODEJ
Stefanie Hemetsberger +43 7666 7719-40 hemetsberger@attersee.at
Mag. Barbara Lidauer, MBA +43 7666 7719-0 lidauer@attersee.at
Gabriela Haak +43 7666 7719-80 haak@attersee.at
REKLAMNÍ MATERIÁLY
Sabine Steinbichler +43 7666 7719-21 steinbichler@attersee.at